Koszyk

Kariera

Stanowisko:  DORADCA HANDLOWY

 Region działania: województwo łódzkie

 ZAKRES ZADAŃ:
 - sprzedaż produktów i usług firmy zgodnie z wyznaczonymi celami;
 - pozyskiwanie nowych klientów;
 - opieka nad przydzielonymi klientami.

 OCZEKIWANIA:
 - wykształcenie co najmniej średnie;
 - umiejętność sprawnej obsługi pakietu MS Office, mile widziana znajomość programu WF-Mag;
 - komunikatywność, samodzielność, dyspozycyjność, nastawienie na realizację założonych celów;
 - wysoka kultura osobista;
 - prawo jazdy kategorii B;
 - mile widziane doświadczenie w sprzedaży.

 OFEROWANE WARUNKI PRACY:
 - telefon komórkowy
 - samochód służbowy
 - forma zatrudnienia: umowa o pracę z 3-miesięcznym okresem próbnym; pełny etat
 - wynagrodzenie: podstawa + premia uzależniona od wyników
 - stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju w stabilnej, szybko rozwijającej się firmie

Życiorys z listem motywacyjnym prosimy nadsyłać wyłącznie pocztą elektroniczną pod adres:

 kariera@biurpap.pl

Prosimy o dołączenie do życiorysu następującego oświadczenia:

„Oświadczam, ze wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów  rekrutacyjnych przez BIURPAP J.M.G. Figińscy Sp. J. z siedzibą w Łodzi,  zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. Nr 133, poz.883).”