Prezentacja i Identyfikacja

okładki do bindowania

Podkategorie Podkategorie FiltryFiltry
Producent
-
Atrybuty
Rodzaj okładki
Kolor Odcień
Pokaż wszystkie
Widok
Strona
z 2
Okładki do bindowania D.rect Delta Skóra A4 Białe /100szt
D.rect NR KAT LEV000166
 
55,35 zł Brutto
Okładki do bindowania D.rect Delta Skóra A4 Czarne /100szt
D.rect NR KAT LEV000180
 
55,35 zł Brutto
Okładki do bindowania Argo Chromolux A4 Zielone /100szt
Argo NR KAT ARG000173
 
67,65 zł Brutto
Okładki do bindowania Argo Chromolux A4 Żółte /100szt
Argo NR KAT ARG000174
 
67,65 zł Brutto
Okładki do bindowania Argo Chromolux A4 Czerwone /100szt
Argo NR KAT ARG000170
 
67,65 zł Brutto
Okładki do bindowania Argo Chromolux A4 Czarne /100szt
Argo NR KAT ARG000169
 
67,65 zł Brutto
Strona
z 2

Okładki do bindowania – szybki sposób na elegancką oprawę dokumentów

Okładki do bindowania to akcesoria, których zadaniem jest ochrona zbindowanych dokumentów. Są sztywniejsze i grubsze od zwykłych kartek. Służą do oprawy dyplomów, podziękowań i prac dyplomowych (licencjackich, inżynierskich czy magisterskich). Okładki do bindowania przydają się też w biurze. Z ich zastosowaniem można szybko i trwale oprawić dokumenty firmowe, materiały reklamowe czy katalogi produktów. 

Okładki do bindowania – dostępne rodzaje i kolory

Dostępne w ofercie Biurpap okładki do bindownic różnią się pod względem materiału wykonania oraz grubości i szerokości. Do najpopularniejszych produktów należą okładki do bindowania skóropodobne A4. Akcesoria do oprawy dokumentów mogą być przezroczyste lub kolorowe. Klienci sklepu Biurpap chętnie wybierają okładki do bindowania Argo czarne, brązowe, bordowe, czerwone i żółte. Różnokolorowe produkty doskonale sprawdzają się podczas kategoryzacji przechowywanych dokumentów. Ułatwiają organizację pracy w biurze czy zachowanie porządku w archiwum.

Okładki do bindowania A4 i inne artykuły biurowe w ofercie sklepu Biurpap 

W sklepie Biurpap można zaopatrzyć się w różne okładki do bindowania A4 – skóropodobne, przezroczyste i kolorowe. Akcesoria sprzedawane są zazwyczaj w zestawach zawierających 100 sztuk. Wyjątkami są okładki Express. Te warianty dostępne są w zestawach po 10 lub 8 sztuk. Oferujemy produkty od cenionych producentów, m.in. okładki do bindowania Office Products, D.RECT czy Opus.

Dzięki szerokiemu wyborowi okładek do bindowania można wybrać produkt dostosowany do rodzaju dokumentacji stosowanej w biurze. W sklepie Biurpap oferujemy też wysokiej jakości bindownice, termobindownice oraz inne akcesoria przeznaczone do oprawy dokumentów – grzbiety plastikowe i grzbiety drutowe. Pozwala to na łatwe skompletowanie produktów adekwatnie do własnych potrzeb.

Rozwiń