Przechowywanie dokumentów

klipsy archiwizacyjne

Widok
Klips Archiwizacyjny do Spinania Akt Fellowes /50szt
Fellowes NR KAT FEL000379
 
50,43 zł Brutto
Klips Archiwizacyjny do Spinania Akt Fellowes /100szt
Fellowes NR KAT FEL000378
 
93,60 zł Brutto

Klipsy archiwizacyjne – praktyczna alternatywa dla segregatora

Klipsy archiwizacyjne umożliwiają szybkie spięcie dużej liczby arkuszy papieru. Poszczególne kartki muszą być wcześniej przedziurkowane. Klipsy pozwalają w prosty sposób segregować pisma firmowe i tworzyć skategoryzowane pliki dokumentów, a następnie przechowywać je w pudełkach na akta. Dzięki temu można łatwo znaleźć potrzebne w danym momencie pisma. W ofercie Biurpap dostępne są ergonomiczne i trwałe klipsy do segregatora z wygodnym i bezpiecznym systemem zapinania.

Klips archiwizacyjny – prosta konstrukcja

Klipsy archiwizacyjne plastikowe to najpopularniejszy rodzaj tych niewielkich akcesoriów biurowych. Ich konstrukcja jest prosta i funkcjonalna. Zbudowane są z dwóch podłużnych elementów, które umożliwiają spięcie wielu kartek oraz swobodne, wielokrotne zdejmowanie i zakładanie blokady. Stosowanie klipsów jest bardzo proste, a system zapięcia – wygodny w użytkowaniu. Wysoka jakość wykonania produktu sprawia, że solidnie przytrzymuje on dokumenty, a jednocześnie pozwala na szybkie dołożenie lub wyjęcie kartek z pliku. Przemyślana konstrukcja umożliwia wygodne kserowanie dokumentów bez ich wyjmowania. Wystarczy jedynie poluzować zapinkę, by bez problemu umieścić zawartość pliku w urządzeniu.

Klips do segregatora – skuteczny sposób na oszczędność miejsca

Najpopularniejszym sposobem na przechowywanie dokumentów jest umieszczenie ich w segregatorze. Nie zawsze jednak firma dysponuje wystarczającą ilością miejsca na archiwizowanie dziesiątek segregatorów z dokumentacją. Warto wtedy sięgnąć po klipsy archiwizacyjne, które umożliwiają szybkie przeniesienie arkuszy z segregatora, spięcie ich i przechowywanie w pudełkach na akta. Sposób ten pozwala zaoszczędzić dużo wolnego miejsca w archiwach, szafkach i pudełkach. Klipsy do archiwizacji z oferty Biurpap to ergonomiczne, uniwersalne i funkcjonalne produkty, które pozwalają zaoszczędzić czas pracowników, umożliwiając im przekładanie dużej liczby arkuszy jednocześnie. Ponadto pomagają one utrzymać porządek w biurze, co przekłada się na efektywność wykonywanej pracy.

Rozwiń