Teczki i Skoroszyty

teczki wiązane

Podkategorie Podkategorie FiltryFiltry
Producent
-
Atrybuty
Rodzaj teczki wiązanej
Kolor Odcień
Pokaż wszystkie
Format
Widok
Teczka Wiązana Papierowa Biała
KielTech NR KAT TEC000019
 
1,48 zł Brutto
Teczka Wiązana Plastikowa Biurfol Żółta
Biurfol NR KAT BIU000061
 
6,27 zł Brutto
Teczka Wiązana Plastikowa Biurfol Zielona
Biurfol NR KAT BIU000060
 
6,27 zł Brutto
Teczka Wiązana Plastikowa Biurfol Czerwona
Biurfol NR KAT BIU000058
 
6,27 zł Brutto
Teczka Wiązana Plastikowa Biurfol Niebieska
Biurfol NR KAT BIU000059
 
6,27 zł Brutto
Teczka Wiązana Plastikowa Biurfol Czarna
Biurfol NR KAT BIU000057
 
6,27 zł Brutto
Teczka Wiązana Plastikowa Biurfol Szara
Biurfol NR KAT BIU000062
 
6,27 zł Brutto

Teczki wiązane – najlepszy sposób na zabezpieczenie dokumentów

Teczki wiązane umożliwiają przechowywanie i zabezpieczanie papierowych dokumentów, rysunków i projektów. Przydają się w małych i dużych biurach, a także w domu – np. do uporządkowania dokumentacji medycznej. Ich charakterystyczną cechą są przymocowane do przedniej i tylnej okładki tekstylne tasiemki, których związanie zabezpiecza zawartość teczek.

Teczki biurowe i teczki archiwizacyjne wiązane – materiały wykonania i kolory 

Teczki wiązane mogą być wykonane z kartonu lub materiału sztucznego. Teczki papierowe wiązane są ekologiczne, z kolei teczki wykonane z plastiku cechują się odpornością na szkodliwe działanie wilgoci. Produkty dostępne są w różnych kolorach. Warianty z przezroczystą okładką pozwalają zobaczyć przechowywane dokumenty bez konieczności otwierania teczki, a modele z okładkami pełnymi zabezpieczają materiały przed wglądem niepowołanych osób.

Biała teczka archiwizacyjna wiązana, wykonana z papieru, jest najbardziej uniwersalną propozycją do każdego biura. Na jasnej okładce znajduje się zazwyczaj miejsce na podpisanie zawartości. W ofercie Biurpap znajdują się też lakierowane teczki marki Kiel Tech. Produkty dostępne są w kolorze czarnym, granatowym, czerwonym, niebieskim, pomarańczowym, zielonym czy żółtym. Dzięki intensywnym barwom okładek teczki wyróżniają się na tle innych organizerów. Różnorodność kolorystyczna pozwala na kategoryzowanie dokumentów.

Teczki wiązane w ofercie sklepu Biurpap

W ofercie Biurpap znajdziesz teczki wiązane przydatne w każdym biurze lub archiwum. W tej kategorii dużym zainteresowaniem cieszą się teczki plastikowe marki Biurfol. To wytrzymałe warianty, umożliwiające bezpieczne przechowywanie dokumentów A4. Produkty mają trzy zakładki zapobiegające wypadaniu kartek. Doskonale sprawdzają się więc w przypadku częstego przenoszenia dokumentów. Dzięki szerokiemu asortymentowi naszego sklepu można wybrać idealną teczkę wiązaną do domu lub biura.

Rozwiń