Notowanie i Oznaczanie

kostki papierowe

Podkategorie Podkategorie FiltryFiltry
Producent
-
Atrybuty
Kolor Odcień
Klejona
Grubość kostki
W pudełku
Widok
Kostka Papierowa Kolorowa klejona 4cm
Biurpap NR KAT ZES000065
 
5,54 zł Brutto
Kostka Papierowa Biała klejona 4cm
Biurpap NR KAT ZES000063
 
4,92 zł Brutto
Kostka Papierowa Biała nieklejona w pudełku
Biurpap NR KAT ZES000157
 
11,07 zł Brutto
Kostka Papierowa Biała nieklejona
Biurpap NR KAT ZES000069
 
9,23 zł Brutto
Kostka Papierowa Kolorowa nieklejona
Biurpap NR KAT ZES000094
 
8,93 zł Brutto
Kostka Papierowa Kolorowa nieklejona w pudełku
Biurpap NR KAT ZES000121
 
10,58 zł Brutto

Kostki papierowe – idealne do planowania zadań

Kostki papierowe składają się z niewielkich kartek, które można łatwo przenosić i przechowywać w dowolnym miejscu. Korzystanie z nich stanowi prosty i skuteczny sposób na podniesienie wydajności i lepsze zarządzanie czasem – zarówno w miejscu pracy, jak i w domu. Są szczególnie przydatne w biurach, urzędach i instytucjach, gdzie służą do tworzenia list zadań, planowania projektów, robienia notatek ze spotkań czy szybkiego spisywania ciekawych pomysłów.

Najważniejsze zalety kostek papierowych

Papierowe kostki biurowe są bardzo praktyczne, wytrzymałe i proste w użyciu. Mają wiele zastosowań. Mogą służyć do notowania pojedynczych informacji lub tworzenia złożonych projektów. Ze względu na niewielki rozmiar można je z łatwością przenosić w dowolne miejsce i mieć przy sobie zawsze wtedy, gdy są potrzebne. Ich różnorodność kolorystyczna pozwala na sortowanie notatek według różnych kryteriów. Umożliwia to nie tylko poprawienie organizacji pracy, ale też szybkie i łatwe odnalezienie potrzebnych informacji. Ważnymi zaletami kostek są też niska cena oraz duża dostępność.

Papierowe kostki biurowe z oferty Biurpap – klejone na boku i nieklejone w pudełku

Oferta sklepu Biurpap zawiera bogaty wybór papierowych kostek biurowych, które nadają się do użytku w domu lub miejscu pracy. Dostępne są kostki papierowe klejone na jednym boku oraz kostki papierowe nieklejone. Kartki z klejem idealnie sprawdzają się w przypadku zapisywania informacji, o których nie można zapomnieć, np. dat i godzin ważnych spotkań. Wystarczy przykleić je w widocznym miejscu na biurku lub monitorze. Przydają się też podczas tworzenia większych projektów. Kartki nieklejone z reguły wykorzystuje się pojedynczo. Najpopularniejsze wymiary kartek w kostkach to 85 mm x 85 mm. W naszej ofercie dostępne są także kostki papierowe nieklejone w pudełku. Każdy taki bloczek jest zabezpieczony folią. Bogaty wybór produktów umożliwia łatwe dopasowanie ich cech do indywidualnych potrzeb.

Rozwiń