Papiery Ozdobne, Dyplomy

dyplomy

Brak produktów spełniających kryteria

Papier do dyplomów

Dyplomy, certyfikaty, podziękowania i inne dokumenty o dużym znaczeniu muszą cechować się wysoką estetyką wykonania. Dotyczy to nie tylko projektów graficznych, ale też papieru, na jakim są one drukowane. Papier do dyplomów powinien być jak najwyższej jakości. Wybierając go, należy zwrócić uwagę na gramaturę arkuszy, ich kolor, fakturę oraz przeznaczenie. Decydując się na wysokiej jakości papier, można mieć pewność, że dyplomy i certyfikaty będą atrakcyjne, trwałe i estetyczne.

Papier na dyplomy – do czego może służyć?

Papier do dyplomów to powszechnie wykorzystywany produkt papierniczy. Stosowany jest na szeroką skalę w szkolnictwie i biznesie, gdzie służy do wydruku certyfikatów, podziękowań, gratulacji i wielu innych oficjalnych wyróżnień. Jest niezbędny wszędzie tam, gdzie odbywają się ważne uroczystości, podczas których następuje uhonorowanie uczestników. Przydaje się również do wydruku kartek świątecznych, życzeń oraz oficjalnych zaproszeń.

Jednolity czy ozdobny – jaki papier do dyplomów wybrać?

Papier do dyplomów w jednolitym kolorze umożliwia samodzielne przygotowanie dokumentów wedle własnego projektu i indywidualnych upodobań. Z kolei arkusze z nadrukowanym szablonem przyspieszają proces tworzenia dokumentów, ponieważ wystarczy uzupełnić na nich niezbędne dane. Aby efekt był zadowalający, w obu przypadkach warto korzystać z papieru wysokiej jakości, pochodzącego od sprawdzonego producenta.

Papier na dyplom – jaka gramatura będzie najlepsza?

Gramatura papieru na dyplomy powinna wynosić co najmniej 110 g/m². Im grubszy jest papier, tym sztywniejsze są tworzone z jego zastosowaniem projekty. Papier o dużej gramaturze może zwiększyć wartość dokumentu u obdarowanego. Wystarczająco sztywne arkusze nie ulegną pofalowaniu podczas drukowania – dzięki temu zachowają estetyczny wygląd.

Papier do dyplomów z oferty Biurpap

W ofercie Biurpap dostępny jest papier, który dobrze sprawdzi się zarówno w drukarkach atramentowych, jak i laserowych. To wysokiej jakości kartki o różnych fakturach i gramaturach. Umożliwiają stworzenie eleganckich, estetycznych, starannie wydrukowanych dyplomów bądź certyfikatów. Papier z oferty Biurpap sprzedawany jest w plikach o różnej liczbie arkuszy – od 10 do 25. W sklepie dostępne są też eleganckie okładki do dyplomów.

Rozwiń