Akcesoria Komputerowe

podkładki

Podkategorie Podkategorie FiltryFiltry
Producent
-
Atrybuty
Kolor Odcień
Pokaż wszystkie
Widok
Podkładka pod mysz materiałowa Foto
Esperanza NR KAT AKC000762
 
6,15 zł Brutto
Podkładka pod mysz i nadgarstek Żelowa Czarna
Esperanza NR KAT AKC000598
 
19,31 zł Brutto
Podkładka przed klawiaturę Fellowes Crystal Żelowa Fioletowa
Fellowes NR KAT FEL000186
 
86,35 zł Brutto
Podkładka pod mysz i nadgarstek Żelowa Granatowa
Esperanza NR KAT AKC000942
 
17,59 zł Brutto
Podkładka pod mysz materiałowa Czarna
Esperanza NR KAT MAT000002
 
6,15 zł Brutto
Podkładka przed klawiaturę Fellowes Crystal Żelowa Czarna
Fellowes NR KAT FEL000193
 
86,32 zł Brutto
Podkładka pod nadgarstek Fellowes Crystal Żelowa Niebieska
Fellowes NR KAT FEL000361
 
54,66 zł Brutto

Podkładki pod mysz – akcesoria zwiększające komfort pracy przy komputerze 

Podkładka pod mysz to akcesorium komputerowe, które przydaje się w każdym biurze. Korzystanie z niej pozwala na płynne przesuwanie myszki, dzięki czemu ruch kursora jest precyzyjny. Akcesorium zwiększa komfort pracy i chroni urządzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dodatkowo zabezpiecza blat biurka przed zarysowaniem. Podkładka pod mysz biurowa z poduszką pod nadgarstek odgrywa ponadto ważną rolę w profilaktyce zespołu cieśni nadgarstka i innych schorzeń kończyn górnych, na które narażone są osoby pracujące przy komputerze.

Ergonomiczne podkładki pod mysz i nadgarstek – najlepsze modele

Można wyróżnić podkładki pod mysz ekonomiczne i ergonomiczne. Modele ekonomiczne należą do najtańszych akcesoriów komputerowych na rynku. Na taką opcję najczęściej decydują się osoby, które rzadko korzystają z myszki. Warianty ergonomiczne wyposażone są w dodatkową podpórkę pod nadgarstek. Modele z poduszką powinny znaleźć się w wyposażeniu każdego biura. Do tego rodzaju akcesoriów zalicza się podkładki pod mysz żelowe. Mają one specjalnie wyprofilowany wkład żelowy. Zapewnia to komfort podczas wielogodzinnej pracy przy komputerze, niwelując ucisk nerwów oraz naczyń krwionośnych dłoni.

Wśród polecanych do biura akcesoriów znajduje się żelowa podkładka pod mysz i nadgarstek Esperanza. Model przeznaczony jest do pracy zarówno z myszkami optycznymi, jak i laserowymi. Miękka podpórka dopasowuje się do kształtu nadgarstka, pomaga utrzymać go w prawidłowej pozycji oraz zapobiega jego przeciążeniu. Wygodę użytkowania zwiększa antypoślizgowy spód, zapobiegający przesuwaniu się akcesorium na biurku. Podkładka pod mysz z poduszką pod nadgarstek Esperanza dostępna jest w naszym sklepie. 

Kolorowe podkładki pod mysz – wybór w ofercie sklepu Biurpap

Asortyment sklepu Biurpap obejmuje wszystkie najważniejsze akcesoria komputerowe. Można zaopatrzyć się u nas w podkładki pod mysz od znanych producentów. Szczególne zainteresowanie zyskała podkładka pod mysz Fellowes. W ofercie dostępne są żelowe modele CRYSTAL w trzech wariantach kolorystycznych – czarnym, fioletowym i niebieskim. Dysponujemy też ekonomicznymi podkładkami pod mysz z nadrukiem. 

Rozwiń