Urządzenia Biurowe

bindownice

Podkategorie Podkategorie FiltryFiltry
Producent
-
Atrybuty
Max ilość bindowanych kartek
Max ilość oprawianych kartek
Rodzaj bindownicy
Widok
Bindownica Fellowes Pulsar+ 300
Fellowes NR KAT FEL000097
 
1148,62 zł Brutto
Bindownica Fellowes Star+ 150
Fellowes NR KAT FEL000098
 
671,57 zł Brutto
Bindownica Elektryczna Fellowes Pulsar-E 300
Fellowes NR KAT FEL000380
 
2053,82 zł Brutto

Praktyczne i funkcjonalne bindownice biurowe – co to?

Bindownice biurowe to urządzenia umożliwiające łatwe i efektywne wiązanie dokumentów. Sprawdzą się w przypadku komponowania notesów, raportów, prezentacji czy materiałów szkoleniowych. W ofercie Biurpap dostępne są różnorodne modele bindownic – odpowiednie zarówno dla małych firm, jak i dużych korporacji.

Dzięki nim błyskawicznie można wyposażyć materiały w eleganckie i trwałe oprawy. Przyczynia się to do poprawy wizerunku firmy oraz zwiększenia czytelność i porządku w dokumentach. Nasze bindownice biurowe cechują się łatwością obsługi, szybkością działania oraz wysoką jakością wykonania. W związku z tym każdy dokument będzie wyglądać profesjonalnie.

Elektryczne i ręczne bindownice – jak używać?

Obsługa bindownic elektrycznych i ręcznych jest prosta i intuicyjna. Choć ich działanie może się nieco różnić w zależności od wybranego modelu. W przypadku ręcznych bindownic wystarczy umieścić dokumenty w odpowiedniej sekcji urządzenia, a następnie pociągnąć za ergonomiczną dźwignię, aby dokonać perforacji oraz zamocować grzbiet.

Z kolei elektryczne bindownice oferują większą wygodę i szybkość działania. Zawdzięcza się to zastosowaniu mechanizmu napędzanego silnikiem elektrycznym. Wystarczy umieścić strony w urządzeniu, nacisnąć przycisk, a bindownica automatycznie przeprowadzi proces perforacji i oprawienia. Urządzenia wyposażono w cicho pracujący moduł oraz solidny metalowy mechanizm.

Niezależnie od wybranej opcji – zarówno elektryczne, jak i ręczne bindownice pozwalają na efektywne i estetyczne oprawienie dokumentów, ułatwiając ich przechowywanie i prezentację.

Bindownice do A4, A5 i letter

Biurpap proponuje bindownice do oprawy kartek formatu A4 i A5 oraz amerykańskiego letter. Poszczególne produkty mają możliwość wiązania materiałów o grubości od kilkudziesięciu do nawet 510 arkuszy. Urządzenia umożliwiają swobodną regulację szerokości marginesów 2-8 mm. Niektóre modele sprzedawane są w zestawie z pakietem okładek i grzbietów na 20 opraw.

Proponujemy produkty znanych i renomowanych marek – Wallner, Opus, Fellowes czy Pulsar. Konkretne artykuły wyposażono w takie elementy jak specjalna szuflada do przechowywania grzbietów z opatentowanym systemem mierzenia grubości dokumentów czy okienko do sprawdzenia zapełnienia szuflady i system otwarcia boku przy zbyt dużej ilości ścinków w szufladzie.

Bindownice mają różne tryby wiązania. Dzięki temu zyskuje się możliwości regulacji stopnia zaciśnięcia grzbietu czy szerokości dziurkowania. W związku z tym można dopasować proces pracy do konkretnego dokumentu. Dodatkowo niektóre bindownice wyposażono w system auto reverse. Oznacza to, że w przypadku przekroczenia zalecanej ilości kartek urządzenie cofa noże, umożliwiając wyjęcie pliku kartek.

Rozwiń