Organizacja Biura

kosze na śmieci

Podkategorie Podkategorie FiltryFiltry
Producent
Pokaż wszystkie
-
Atrybuty
Kolor Odcień
Pokaż wszystkie
Rodzaj Materiału
Pojemność kosza
Pokaż wszystkie
Kosz zamykany
Widok
Kosz uchylny na śmieci 25L Swing beżowy
Biurpap NR KAT PLA000267
 
56,53 zł Brutto
Kosz na śmieci Donau Plastikowy 14L Czarny
Donau NR KAT DON000757
 
38,99 zł Brutto
Kosz na papiery 19L Metalowy Siatka Okrągły Srebrny
Q-Connect NR KAT PBS000804
 
37,76 zł Brutto
Kosz na papiery 19L Metalowy Siatka Okrągły Czarny
Q-Connect NR KAT DON000372
 
37,76 zł Brutto
Kosz na papiery 12L Metalowy Siatka Okrągły Różowy
Leviatan NR KAT LEV000322
 
36,65 zł Brutto
Kosz na papiery 12L Metalowy Siatka Okrągły Niebieski
Leviatan NR KAT LEV000324
 
36,65 zł Brutto
Kosz na papiery 12L Metalowy Siatka Okrągły Biały Perłowy
Leviatan NR KAT LEV000323
 
36,65 zł Brutto
Kosz na papiery 16L Ażurowy Czarny
Office Products NR KAT PBS000830
 
23,49 zł Brutto
Kosz na śmieci Donau Plastikowy 14L Szary
Donau NR KAT DON000759
 
38,99 zł Brutto
Kosz na śmieci Donau Plastikowy 14L Niebieski
Donau NR KAT DON000758
 
38,99 zł Brutto

Kosz na śmieci biurowy – niezbędny element wyposażenia

W każdym dobrze zorganizowanym biurze nie może zabraknąć niezastąpionego elementu wyposażenia – biurowego kosza na śmieci. Oferujemy produkty, które łączą funkcjonalność z estetyką. Sprawiają one, że miejsce pracy pozostaje czyste i uporządkowane.

W Biurpap znajdziesz szeroki wybór koszy na śmieci, dostosowanych do różnych stylów wnętrz oraz potrzeb użytkownika. Wybierz spośród różnorodnych materiałów, kształtów i wielkości, aby znaleźć idealne rozwiązanie dla swojej przestrzeni. Dostępne są artykuły bez pokrywy, z pokrywą, a także kosze uchylne.

Plastikowe i metalowe kosze na śmieci do biura

Biurpap oferuje biurowe kosze na śmieci wykonane z metalu, plastiku lub mocnego SMMA. Kosze metalowe charakteryzują się wysoką trwałością i estetyką. Dostępne są klasyczne modele, a także niestandardowe warianty – pokryte odporną na zadrapania powłoką epoksydową oraz dekoracyjną perforacją.

Wiele modeli koszy plastikowych wykonano z ekologicznego PP odpornego na pęknięcia. Tego typu produkty przeznaczone są na drobne śmieci biurowe. Z kolei ażurowe zdobienia dodają wyrobom oryginalności. Dostępne są również modele z błyszczącym i matowym wykończeniem. Wiele z nich wyposażone w dodatkowe funkcjonalności, takie jak ergonomiczne rączki czy zaokrąglone górne krawędzie. Elementy te ułatwiają opróżnianie kosza oraz jego przenoszenie.

Biurpap proponuje kosze o różnych pojemnościach. Mniejsze 5 l, 12 l, 13 l, 14 l doskonale nadadzą się do ustawienia pod biurko. Dzięki temu każda osoba będzie mogła pozbyć się papierów, resztek i odpadów bez odchodzenia od swojego miejsca pracy. Z kolei większe produkty o pojemności 25 l, 30 l, 60 l, a nawet 90 l sprawdzą się jako plastikowe kosze biurowe do wspólnych przestrzeni – kantyn, jadalni, kuchni, sal konferencyjnych czy toalet.

Wybierając kosz na śmieci do biura, warto zwrócić uwagę na obecność szczeliny lub wyprofilowanych rantów do zaczepienia worków na śmieci. Dzięki nim uniknie się zabrudzenia środka, poprzez zsuniecie się worka. W koszach z pokrywą funkcję podtrzymywania worka często pełni zamknięcie.

Biurowe kosze na śmieci do recyklingu – niebieskie, czarne, żółte, zielone 

Do dużych biurowych koszy na śmieci można dopasować pokrywki o różnych kolorach. To elementy, które umożliwią egzekwowanie segregacji śmieci w środowisku pracy. Czarna pokrywa sprawdzi się do kosza na odpady zmieszane. Zielona oznacza miejsce na szkło, żółta na tworzywa sztuczne i metale, a niebieska na papier.

Pokrywy na kosze biurowe dostępne są w różnych wariantach. Zamknięcia z okrągłymi otworami, ułatwiają wrzucanie do wnętrza butelek. Z klapy ze szczeliną przeznaczone są do wrzucania papieru i tektury.

Rozwiń