Tablice

flipcharty

Podkategorie Podkategorie FiltryFiltry
Producent
-
Atrybuty
Rodzaj tablicy
Dłuższy bok
Krótszy bok
Rodzaj ramy
Przeznaczenie tablicy
Kolor Odcień
Widok
Flipchart Mobilny z wysuwanymi ramionami Office Products
Office Products NR KAT PBS000880
 
949,31 zł Brutto
Flipchart na trójnogu w wyciąganymi ramionami Office Products
Office Products NR KAT PBS000785
 
576,99 zł Brutto
Flipchart Mobilny na kółkach Franken
Franken NR KAT PBS000585
 
2140,20 zł Brutto
Flipchart na Trójnogu Q-Connect
Q-Connect NR KAT PBS000005
 
515,00 zł Brutto

Flipcharty dla biznesu i edukacji

Flipcharty pomimo swojej prostoty, odgrywają kluczową rolę w efektywnej komunikacji, zarówno w środowisku biznesowym, jak i edukacyjnym. Flipcharty są rodzajem tablicy demonstracyjnej, lekkiej i łatwej w przenoszeniu, co czyni je niezwykle praktycznym narzędziem.

Standardowe wymiary flipchartów to 60x90 lub 70x100 cm. Wiele nowoczesnych modeli wyposażonych jest w regulowaną wysokość. Ponadto mogą też służyć jako stelaż dla arkuszy papieru, co umożliwia swobodne przemieszczanie i tworzenie prezentacji na bieżąco.

Ich największym atutem jest mobilność – nie wymagają montażu jak klasyczne tablice. Są one niezastąpione podczas spotkań, szkoleń czy wykładów, gdzie służą jako pomoc dydaktyczna, umożliwiając skuteczne prezentacje.

W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje flipchartów, które mogą stanowić podstawę skutecznej komunikacji. Niezależnie od tego, czy jesteś nauczycielem, szkoleniowcem, menedżerem czy kreatywnym myślicielem, flipchart stanie się nieodłącznym elementem twojej pracy.

Flipchart na trójnogu

Flipcharty na trójnogu to budżetowe rozwiązania w przystępnej cenie. Idealne do codziennego użytku w biurze lub na zajęciach. Wyposażone są w tablicę z suchościeralną powierzchnią, na której można pisać markerami suchościeralnymi i kredowymi, tworząc szybkie notatki i rysunki.

Cała konstrukcja oparta jest na stabilnym trójnogu, co zapewnia solidność i równowagę podczas prezentacji. Ponadto tego typu modele w zestawie zawierają haczyki, umożliwiające zamocowanie papierowego bloku. Z kolei zintegrowana półka to praktyczny dodatek, na którym można przechowywać artykuły piszące, magnesy i inne akcesoria biurowe, co zapewnia porządek i poręczny dostęp do nich.

Flipchart na kółkach

Flipchart na kółkach to praktyczne narzędzie do prowadzenia prezentacji. Mobilna konstrukcja i regulowana wysokość umożliwiają dostosowanie tablicy do różnych potrzeb i specyfiki wnętrz. Z łatwością można przemieszczać flipchart na kółkach po biurze, między gabinetami, salami czy klasami.

Flipcharty tego typu posiadają zazwyczaj 5 blokowanych kółek, które umożliwiają swobodne manewrowanie tablicą podczas jazdy w każdym kierunku. Z kolei, gdy jest wymagana nieruchomość flipcharta, wystarczy włączyć mechanizm blokujący, który gwarantuje stabilność i uniemożliwia przesuwanie się flipcharta.

Flipchart z wysuwanymi ramionami

Niektóre modele flipchartów zarówno na trójnogach, jak i na kółkach wyposażone są w wysuwane ramiona. Funkcjonalność ta umożliwia wygodne zawieszanie bloków, ułatwiając prezentację treści.

Wybierając flipchart do biura czy placówki edukacyjnej, warto zwrócić uwagę również na takie cechy jak optymalny kąt nachylenia tablicy (15°), który zapewnia czytelność i wygodę podczas korzystania z flipchartu. Ponadto tablica powinna gwarantować doskonały kontrast kolorów, co pozytywnie wpływa na czytelność i atrakcyjność notatek.

Rozwiń