Wyposażenie Magazynu

tabliczki

Brak produktów spełniających kryteria

Tabliczki na drzwi biurowe

W ofercie Biurpap znajdziesz szeroki wybór tabliczek informacyjnych, które pomogą w estetyczny i profesjonalny sposób oznaczyć drzwi biurowe. Produkty te wykonane są z różnego rodzaju materiałów, takich jak plexi, PCV czy laminat. Dostępne są w wielu kolorach i różnych rozmiarach. Dzięki temu można idealnie dopasować je do własnych potrzeb. W przezroczystej tabliczce można umieszczać dowolnie informacje oraz ogłoszenia.

Piktogramy do biura

Wiele firm ma również potrzebę stosowania specjalistycznych piktogramów informacyjnych. Mogą one sygnalizować, że za drzwiami znajduje się toaleta, pomieszczenie gospodarcze, ale także obwieszczać zakaz palenia.

Eleganckie tabliczki przydrzwiowe

Tabliczki przydrzwiowe z kolei również pełnią funkcję informacyjną. Zazwyczaj jednak są wykorzystywane do opisywania sal oraz gabinetów. To niezbędny elementem wyposażenia każdego biura. Informują, kto lub co znajduje się w danym pomieszczeniu i ułatwiają tym samym orientację w meandrach firmowych korytarzy.

Tabliczki przydrzwiowe dostępne są w różnych kolorach, stylach i rodzajach wykończenia. Z powodzeniem można dobrać modele, które będą pasować zarówno do nowoczesnych i minimalistycznych wnętrz, jak i tradycyjnych przestrzeni biurowych.

Zwykłe czy magnetyczne ramki do biura?

Ramka informacyjna to kolejny artykuł ułatwiający organizację w miejscu pracy. Można ją wykorzystać do oznaczania pomieszczeń. Jednak znacznie częściej służy do prezentacji ważnych komunikatów, harmonogramów, raportów, dokumentów rejestracyjnych, plakatów czy ogłoszeń.

Ramki te można montować na drzwiach w pionie lub poziomie. Specjalny uchylny mechanizm umożliwia łatwe wymienianie zawartości. Niektóre modele są wyposażone w uchwyt na długopis. Dzięki temu pracownicy mogą szybko i łatwo wypełnić zamieszczony w ramce dokument.

Innym rodzajem są ramki magnetyczne, np Durable Magnetic. To innowacyjne rozwiązania przeznaczone do stosowania na powierzchniach metalowych – tablicach, szafkach czy maszynach. Przydają się do zamieszczenia w widocznym miejscy instrukcji obsługi, przepisów BHP czy zasad i regulaminu obowiązujących w danym obiekcie.

Rozwiń