Wysyłka

Dostawa produktów jest możliwa w dni robocze tylko i wyłącznie na terenie Polski i odbywa się pod adres wskazany przez Użytkownika w trakcie składania zamówienia.

Dokonywana jest za pośrednictwem transportu Biurpap, przesyłką kurierską, paczkomatem lub Klient odbiera zamówiony towar w siedzibie firmy Biurpap.

Koszt dostawy uzależniony jest o formy współpracy:

Dostawa jest bezpłatna dla zamówień powyżej 199 zł brutto.

Dostawa jest bezpłatna w przypadku zawarcia odrębnej umowy o współpracy z Użytkownikiem.

Koszt dostawy jest ustalany indywidualnie dla Użytkownika, dla którego uprzednio zostały nadane ceny specjalne lub promocyjne na produkty.

Dostawa jest płatna 20 zł brutto za każdy dostarczany karton dla zamówień nie przekraczających wartości 199zł brutto. Cena dotyczy paczek typowych - suma wymiarów zewnętrznych paczki nie przekracza 180 cm. Jeżeli paczka jest nietypowa Użytkownik składający zamówienie dopłaci 20zł brutto do każdej paczki.

Średni czas realizacji dostawy (liczony od chwili potwierdzenia przyjęcia zamówienia do chwili przygotowania towaru do wysyłki) wynosi 24-48h. W przypadku zamówień specjalnych na produkty, które nie znajdują się na stałe w ofercie Biurpap termin dostawy może ulec wydłużeniu.

Do każdej dostawy Klient otrzymuje dowód sprzedaży w postaci faktury, paragonu lub dowód dostawy w postaci dokumentu WZ (wydanie zewnętrzne).